ikinci el araç
İkinci el araç

İkinci el araç sanayi grubu yakında ikinci el araba satış olacağını Tesco duyurusu aşağıdaki karışık duygularla tepki verdi. Araba Finans alıcılar ilgiyle izliyor durum şüphesiz vardır.

Grup 2011 yılının ikinci çeyreğinde düzeni açıklamayı planlıyor. Bazı kaynaklara göre şirket zaten eski filo araba, Motability ve İngiltere’nin en büyük kuruluşu ile gizli görüşmelere başladı. Motability ile bir anlaşma Tesco 560.000 araba her yıl bu şirketin hisse senedi erişim sağlıyor.

Bu FORD ve Vauxhall gibi popüler markalar bulunuyor. Sanayi İçerdekiler Tesco bir yıldan fazla proje üzerinde yoğun olduğunu söylüyorlar. Bir web sitesi zaten yeni İkinci el araç grubu için tescil edilmiştir. İkinci el araç satıcıları pazarına Tesco üyeliğini mevcut stok seviyeleri üzerinde baskı olacağını ve kullanılmış araçların ortalama fiyat artışı korkarım. Tesco projesi başarılı olması için en az 100.000 araba gerekecektir. düşük seviyelerde zaten İkinci el araç pazarında stok seviyeleri ile, bazı hareket yakında araba finans müşterilerine ikinci el araba satın alma önemli fiyat artışlarına uğraşmak zorunda görebiliyordu hissediyorum.

İkinci el araç

Başkaları bu duyguları paylaşmıyoruz. James Baggott, Oto Galerileri Dergisi’nin editörü şunları söyledi: “muhtemelen süpermarket agresif hisse senedi fiyatı ve çok sayıda bayilikler alttan’s olarak bu alıcılar için parlak haber olabilir.” Ancak, Chris Green, otomobil sitesi motoring.co.uk kurucusu, birçok otomobil satıcıları işlerini karlı tutmak için kullanılan araç satışları dayanmak zorunda bir zamanda, Tesco-Kipa gibi büyük bir oyuncunun giriş kar marjları shrink görebiliyordu hissediyor

böyle bir ölçüde artık hayatta olabilir. F&F hareket nedenle ortalama araç finansmanı alıcının yararına olacak olup olmadığı görülecek.